Politechnika Poznańska

Centrum Praktyk i Karier
Studentów i Absolwentów

    English version
Menu
Kontakt
Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku
w godzinach 7:30 - 15:00

ul. Piotrowo 3, pok. 327
(budynek z zegarem)
61-138 Poznań
tel 048 61 6652010
fax 048 61 6652770
cpk@put.poznan.pl
Era Inżyniera
www.ei.put.poznan.pl
Wiedza dla gospodarki
http://www.wdg.put.poznan.pl/
KGOW
http://kgow.put.poznan.pl/
Oferty Ernst & Young

Partnerzy
Wojewódzki Urząd Pracy
w Poznaniu
Wojewódzki Urząd Pracy


www.fundacjapp.poznan.pl

www.afera.com.pl

karieria.com.pl

globaltalents.pl

Praca Poznań

Akademia Alana Bita

Księgarnia Między Słowami

Stowarzyszenie Studentów z Niepełnosprawnościami Politechniki Poznańskiej 'Nieprzeciętni'

Job-Tech.pl
 
Informacje dla pracodawców
JAK UMIEŚCIĆ OGŁOSZENIE NA STRONIE BIURA KARIER POLITECHNIKI POZNAŃSKIEJ ?
02-06-2011 (aktualizacja 31-03-2016)

Szanowni Państwo,

Aby umieścić ogłoszenie w aktualnościach strony Biura Karier, należy przesłać takowe na adres mailowy cpk@put.poznan.pl, w formacie PDF - mieszczące się na jednej stronie.

Prosimy przesyłać gotowe ogłoszenia - nie zajmujemy się ich redagowanie i projektowaniem.

Przysłanie oferty według podanego wzoru zapewni Państwu szybsze umieszczenie oferty na stronie.

Umieszczamy maksymalnie dwa ogłoszenia w ciągu miesiąca. Większą ilość należy składać poprzez zarejestrowanie / zalogowanie się na naszej stronie jako Nowy Użytkownik -> Pracodawca: LINK

w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy,
Pracownicy Biura Karier

IAESTE - PRAKTYKI MIĘDZYNARODOWE
09-11-2005 (aktualizacja 19-10-2015)

Zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy z Poznania i okolic do udziału w programie wymiany praktyk i staży IAESTE.

The International Assocation For The Exchange Of Students For Technical Experience jest organizajcą zrzeszającą Komitety Narodowe, reprezentujące kwestie ważne dla środowiska, akademickiego i naukowego, przemysłu i studentów.

Szanowni Państwo

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą programu wymiany praktyk. Uczestnicząc w wymianie mają Państwo możliwość pozyskania zagranicznego praktykanta, który posługuje się określonym przez Państwa językiem obcym. Kandydat na praktykanta wybierany jest poprzez IAESTE spośród  wielu aplikantów w celu wybrania osoby, która najlepiej pasuje do określonego przez Państwa profilu. Praktykant z zagranicy zapewne może wnieść nowe ciekawe pomysły do Państwa firmy.

 

Nasz program działa na zasadzie wymiany, a więc jedna oferta praktyki dla studenta zagranicznego w naszym regionie jest jednocześnie szansą na wyjazd studenta z Poznania. Wierzymy, że dostrzegą Państwo niewątpliwe zalety programu. Wielu szanowanych pracowników naukowych i specjalistów korzystało w przeszłości z naszego programu. Udział przez Państwa a naszym programie można zatem potraktować także jako inwestycję w potencjał naukowy naszego kraju.

Zasada działania

Komitety Narodowe tworzą Organizację. Każdego roku na Konferencję Generalną (zwykle odbywającą się w styczniu) przyjeżdżają przedstawiciele krajów członkowskich, aby podejmować decyzje w sprawach działalności Organizacji i przeprowadzić wymianę ofert praktyk. W miesiącach poprzedzających Konferencję Komitety Narodowe poszukują ofert praktyk dla studentów z innych krajów, zgodnie z ich kierunkiem studiów. Firmy i instytucje deklarujące chęć przyjęcia praktykanta zobowiązują się do wypłaty środków pozwalających na utrzymanie się studenta podczas trwania praktyki w danym kraju.

Oferty praktyk wymieniane są w większości na Konferencji Generalnej na zasadzie 1:1. Poprzez Komitety Narodowe i podległe im Komitety Lokalne IAESTE wybiera spośród zgłoszonych kandydatów na dane oferty studentów jak najbardziej odpowiadających określonym przez pracodawcę wymaganiom. Szczegóły dotyczące kandydata zostają przekazane pracodawcą w celu zatwierdzenia kandydatury. Udział w programie IAESTE jest otwarty dla wszystkich studentów Uczelni, Instytutów Technicznych i innych podobnych instytucji akademickich. 


zapraszamy na stronę :  http://ppo.iaeste.pl/


    Copyright © 2004-2008  cpk.put.poznan.pl, All rights reserved Strona stworzona przez CZSK PP